April 2010

Mizz duben 2010

17. april 2010 at 22:10 | Teniska |  Časopisy
Tak se nám zase Avie ukazuje v nějakém tom časopise. Tentokrát v Mizz.

free image host free image host free image host

The Bank Nightclub - Las Vegas 11.04.10

17. april 2010 at 21:56 | Teniska |  Paparazzi2010
Avril a Brody byli spolu také 11.dubna spatřeni jak se skvěle baví v Las Vegas klubu. Avril prý zvolala ,, Miluji tě Brody", takže už je vidět, že není co víc k tomu dodat!
Bohužel fotky jsou jen dvě.

free image host free image host

Mirage - Las Vegas 11.04.2010

17. april 2010 at 21:52 | Teniska |  Paparazzi2010
Omlouvám se za svoji neaktualizaci a mrzí mě, že Tess nás opustila, ale chápu ji, já sama na to teď nemám...
Avril byla 11.dubna v Las Vegas v hotelu Mirage spolu s Mario Barthem, který jí dělal její tetování Abbey Dawn.Zde jsou velice dobré fotografie.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostRed Rock Bar - West Hollywood 04.04.10

6. april 2010 at 14:07 | Leila |  Paparazzi2010
V neděli večer si Avie vyšla ven a byla viděna v baru Red Rock, spolu s Brodym Jennerem. Později se k nim připojila i Brodyho matka. Podle informací byla Avril po této noci u Brodyho doma v západním Hollywoodu.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Los Angeles - 03.04.10

6. april 2010 at 12:15 | Leila |  Paparazzi2010
Avril Lavigne a Brody Jenner byli vyfotografováni 3.dubna, když spolu byli po celý den. Můžeme si všimnout dvou nových tetování! První je malá nota, kterou si udělala společně s Deryckem Whibleym 21.března. Druhé tetování je "30" na zápěstí vlevo.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Crown Bar - Hollywood 28.03.10

4. april 2010 at 11:11 | Leila |  Paparazzi2010
Poslední fotky které pro vás mám jsou z minulé neděle, když Avril Lavigne navštívila Crown Bar v Hillywoodě. Bez pochyb si to užila. Podle mě jí to tady i sluší :)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Chateau Marmont Hotel, Hollywood - 22.03.10

4. april 2010 at 11:01 | Leila |  Paparazzi2010
Starší fotky z 22. března nám dokazují, že paparazzi by už mohli přestat Avril tak otravovat, ale s tím do toho šla. Slávu musíš brát i s tím, že tě všichni znají a otravují. Ovšem nemůžeme Av brát za zlé, že to nezvládá a do každého fotoaparátu se neusmívá.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Tattoo Mania, Hollywood - 21.03.10

4. april 2010 at 10:52 | Leila |  Paparazzi2010
Další paparazzi jsou z 21.3. když Avril společně s Deryckem navštívili tetovací studio a nechali si vytetovat údajně stejné tetování na pravou ruku.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Beverly Hills Bar 15.03.10

4. april 2010 at 10:46 | Leila |  Paparazzi2010
Jelikož jsem nějaká nemocná, tak budu aspoň ráno doma a ven vyrazím až odpoledne, takže jsem si udělala čas na blog. Myslím, že TeSSiiii blbne imagebam, tak ty fotky co sem vložila jsem tam nahrála já. Ano.. já vím, že je to zbytečná práce, ale když já prostě chci na blogu mít nějakou tu úpravu :) Pokud sem budeš nahrávat nějaké fotky normálně na blog, tak ať mají rozměry 333 pixelů a napiš na ně zdroj. Přesně tak jak je to na fotkách ode mě :) Děkuji.. Koukala jsem, které paparazzi fotky tu chybí a doufám, že všechny sem dám.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Forbidden Rose - new Photo Of Avril!

3. april 2010 at 12:15 | TeSSiiii |  Photoshoots 2010
Na tuhle fotku jsem narazila náhodou je to ze shootu Forbidden Rose.Já jí ještě neviděla :)

free image host

Foundation for Multiple Sclerosis!

3. april 2010 at 12:08 | TeSSiiii |  N E W S
avrilsmusic.blog.cz
Nadace proti roztroušené skleróze názvem ,,Orange You Happy To Erase MS" přichází i letos spolu s opětovnou Avrilinou propagací!  Letos budou k prodeji budou také nové produkty a objevila se nová fotka. K této značce se koná 7.května koncertní gala večer! Avril zaslala na svůj facebook či MySpace příspěvek který najdete v celé článku:

Avril: Nová fotka z Photoshootu

3. april 2010 at 12:04 | TeSSiiii |  Photoshoots 2010
Omlouvám se že sem tu nebyla ale pokusím se blog zase dostat nahoru :) :) Objevila se nová, heká fotka z photoshootu pro Nadaci Nancy Davise.Mě se líbí :)

free image host


diary 2.5

2. april 2010 at 13:58 | Leila |  Diary & News
avrilsmusic.blog.cz
Ahojky lidi, chtěla bych říct, že mě strašně mrzí, jak blog upadá, ale bohužel s tím nic neudělám, protože já čas opravdu nemám. Holky, jsem ráda za to, že přidáváte, ale prosím dodržujte pravidla tohoto blogu! Obrázky a fotky, které sem vložíte, nahrajte VY a nekopírujte je! Zabere to hodně práce to nahrát a nechci ničit už zničenou pověst tohoto blogu.. Děkuji za pochopení, ale pokud to bude tak pokračovat dát tak blog zruším nebo nevím..

xoxo....Leila